GRAVIS różne kolory

gravis skuter inwalidzki elektryczny fotel kapitański 9

Charakteryzuje się niesamowitą stabilnością, dzięki temu zapewniając bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi. Ponadto, dla jeszcze większego bezpieczeństwa, skuter ten wyposażony został w przycisk umożliwiający rozpoczęcie jazdy po naciśnięciu przycisku START. Posiada oświetlenie LED, które zapewnia doskonałą widoczność – szczególnie w nocy. Pojazdem można poruszać się zarówno do przodu, jak i do tyłu. Wyposażony jest w dwu-stopniową regulację prędkości oraz silnik elektryczny o mocy 1000W. Na pełnym załadowaniu baterii, skuter może pokonać imponującą odległość, aż 45-60 km. Natomiast prędkość maksymalna wynosi 12km/h.

Czterokołowy skuter GRAVIS jest całkowicie bezpiecznym i stabilnym pojazdem. Wyposażony jest w wysokiej jakości LED-owe światła. Dzięki czemu, można bez obaw podróżować o różnych porach dniach, a także w nocy. Ponadto GRAVIS posiada komplet lusterek wstecznych (lewe i prawe).Wyświetlacz GRAVISA jest bardzo intuicyjny. Można znaleźć tam informację takie jak: prędkość, liczba przejechanych kilometrów, stopień naładowania baterii, czy informacja o włączonych światłach.  Ponadto, dla jeszcze większego bezpieczeństwa, skuter ten wyposażony został w przycisk umożliwiający rozpoczęcie jazdy po naciśnięciu przycisku START. Wyświetlacz skutera pokaże, czy pojazd jest gotowy do drogi sygnalizując to odpowiednim komunikatem. Dzięki temu rozwiązaniu, można zapobiec przypadkowemu uruchomieniu pojazdu przez użytkownika.

Cena: od 9490 zł

Specyfikacja:

Skuter wyposażony jest w fotel, które można regulować do przodu i do tyłu, podnoszone podłokietniki, a także alarm. Pojazd posiada pojemny kuferek mocowany do siedzenia do którego można schować np. zakupy. Ponadto, do skutera można dodatkowo zamontować: uchwyt na kule, uchwyt na telefon, czy pasy bezpieczeństwa.

Wyposażenie skutera wygląda następująco:

 Klakson,

 Lusterka wsteczne,

 Blokada kierownicy,

 Hamulec postojowy,

 Elektryczny wyświetlacz LED,

 Port USB,

 Wygodny fotel,

 Kółka zabezpieczające przed wywróceniem,

 Alarm.

Hamulce: przednie hydrauliczne/ tylne bębnowe

W ZESTAWIE

Do skutera GRAVIS dołączane jest w zestawie:

 ładowarka do skutera,

 instrukcja obsługi,

 dwa komplety kluczyków wraz z pilotami,

 dokumentacja do skutera.

177 cm
66 cm
125 kg
160 kg
45-60 km
12 km/h
17'
1000W
5x12V20 Ah

Masz pytanie? Napisz do nas!

Elektro-mobil