NAVIX RWD wózek pokojowy

wózek inwalidzki elektryczny navix rwd pokojowy elektro mobil 4

Wózek NAVIX RWD jest na ramie skrzynkowej. Wyposażony w nowoczesną mikroprocesorową jednostkę sterującą LINX – łatwa, prosta, niezawodna jednostka, która polepsza sterowalność i parametry jezdne. Bardzo łatwy w użytkowaniu i serwisowaniu. Konstrukcja w szybki i prosty sposób umożliwia  spakowanie nawet do małego auta. NAVIX jest wózkiem wszechstronnym o dużych możliwościach adaptacyjnych do użytkownika.

  • regulacja głębokości siedziska 38 – 50 cm,
  • możliwość zmiany wysokości siedziska 40,45,50 cm,
  • podłokietniki z regulacja wysokości oraz rozszerzane na boki umożliwiają prawidłowe podparcie pod łokcie, oraz zapewniają odpowiednia przestrzeń siedzenia nawet kiedy użytkownik będzie grubiej ubrany.

Jego kompaktowa budowa pozwala na poruszanie się w łatwy sposób  wewnątrz pomieszczeń ale dzięki wydajnej jednostce napędowej (silniki 220W)  z powodzeniem sprawdzi się również w teranie na utwardzonej nawierzchni.

Dla osób wymagających specyficznych rozwiązań konstrukcyjnych odpowiadającym ich fizycznej kondycji mamy wiele propozycji opcjonalnych w wózku elektrycznym pokojowym NAVIX RWD, które ułatwia używanie i poprawia komfort.

 

Cena: już od 9690 zł

101 cm
58/63 cm
79 kg
130 kg
20/32 km
6 km/h
9'
2 x 220W
2 x 12V38/50Ah

Masz pytanie? Napisz do nas!

Elektro-mobil