FASTER Z ZADASZENIEM

skuter inwalidzki elektryczny faster z zadaszeniem 3

Czy kiedykolwiek odczuwałeś nadmierne ciepło podczas letnich podróży? Keżeli tak to FASTER z dachem jest dokładnie tym czego potrzebujesz. Z idealnie dopasowanym zadaszeniem ochroni Cię przed nadmiernym ciepłem i sprawi, że każda podróż będzie czystą przyjemnością. Połączenie stabilności opartej na czterech kołach z ochroną zapewnioną dzięki idealnie dopasowanemu dachowi równocześnie bez utraty pozostałych właściwości skutera.

FASTER jest naszym bestsellerem. Jest to kompaktowy skuter, bardzo łatwy w obsłudze.  Charakteryzuje się niesamowitą stabilnością, dzięki temu zapewniając bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi. Posiada oświetlenie LED, które zapewnia doskonałą widoczność – szczególnie w nocy. Pojazdem można poruszać się zarówno do przodu, jak i do tyłu. Wyposażony jest w dwu-stopniową regulację prędkości oraz silnik elektryczny o mocy 1000W. Na pełnym załadowaniu baterii, skuter może pokonać imponującą odległość, aż 45-60 km. Natomiast prędkość maksymalna wynosi 12km/h. Na pozostałych aukcjach można znaleźć inne wersje wyposażenia i kolorystyczne tego modelu.

Cena: od 9290 zł

Skuter wyposażony jest w fotel, które można regulować do przodu i do tyłu, podnoszone podłokietniki, a także alarm. Pojazd posiada pojemny kuferek mocowany do siedzenia do którego można schować np. zakupy. Ponadto, do skutera można dodatkowo zamontować: uchwyt na telefon, czy pasy bezpieczeństwa.

Wyposażenie skutera wygląda następująco:

Klakson,

Lusterka wsteczne,

Blokada kierownicy,

Hamulec postojowy,

Elektryczny wyświetlacz LED,

Port USB,

Alarm.

Do skutera FASTER dołączane jest w zestawie:

 ładowarka do skutera,

 instrukcja obsługi,

 dwa komplety kluczyków wraz z pilotami,

 dokumentacja do skutera.

160 cm
67 cm
133 kg
160 kg
45-60 km
12 km/h
17'
1000W
5 x 12V20Ah

Masz pytanie? Napisz do nas!

Elektro-mobil