STERLING ELITE PLUS

skuter inwalidzki elektryczny sterling elite plus elektro mobil 8

Skuter STERLING Elite² Plus to okręt flagowy serii Sterling Elite². Sterling Elite² Plus, skuter z pełnym przednim i tylnym amortyzowanym zawieszeniem, oferuje również 14-calowe koła zapewniające wygodną jazdę w codziennym terenie. Przejrzysty i łatwy w użyciu duży wyświetlacz LCD z przyciskami dotykowymi zapewnia kontrolę nad profilami jazdy w pomieszczeniach i na zewnątrz, oświetleniem LED, kierunkowskazami, a także zapisuje trasę/całkowity przebyty dystans. Kierownicę można regulować pod kątem, a także wysokość za pomocą prostej regulacji w kolumnie kierownicy. Razem z regulowanym na wysokość, obracanym o 360º siedzeniem, przesuwanym siedzeniem i regulowanymi podłokietnikami, każdy może znaleźć wygodną pozycję do jazdy. Opcjonalne elementy sterujące obejmują sterowanie nogą i kierownicę typu „motocykl” z obrotowym uchwytem.

Skuter Elite² Plus jest łatwy w prowadzeniu, przystępny cenowo i przyjazny dla środowiska. Twój idealny towarzysz podróży z maksymalną prędkością 15 km/h, który bezpiecznie dowiezie Cię do celu.

Skuter Elite² Plus został zaprojektowany tak, abyś mógł cieszyć się komfortową podróżą. Obrotowe siedzisko o 360° można regulować zarówno pod względem wysokości, jak i głębokości. Wygodny podłokietnik można odchylić do tyłu, aby ułatwić przesiadanie, a także można go łatwo regulować pod kątem, aby uzyskać optymalną pozycję.

Cena: już od 16 190 zł

Skuter STERLING Elite² Plus jest standardowo wyposażony w duże 14-calowe koła z aluminiowymi obręczami zwiększającymi przyczepność. Przednie i tylne koła są wyposażone w pełne amortyzowane zawieszenie, aby zapewnić płynną i wygodną jazdę po nierównym terenie. Długie dystanse można wygodnie pokonywać dzięki dużym akumulatorom o pojemności 70 Ah, hamulcom tarczowym i prędkość maksymalnej do 15 km/h.

Bardzo intuicyjny i praktyczny w użyciu duży wyświetlacz LCD z miękkimi przyciskami dotykowymi do sterowania profilami jazdy (wewnątrz/na zewnątrz), światłami LED i wskaźnikami. Kierownica, którą można regulować pod kątem i na wysokość w zakresie 5 cm, posiada duży podświetlany ekran LCD, na którym użytkownik może łatwo zobaczyć aktualną prędkość i stan baterii, temperaturę otoczenia, godziny jazdy i przebyty dystans. Dzięki dobrze znanym ergonomicznym dźwigniom sterującym wig-wag, Elite² Plus oferuje powszechnie cenione sterowanie dłonią / kciukiem w standardzie.

Aby zapewnić widoczność na drodze, skuter Elite² Plus jest wyposażony w przednie i tylne, kierunkowskazy i światła stop LED. Standardowo jest również wyposażony w błotniki, hamulec ręczny, koła zapobiegające przewróceniu i tylny zderzak. Wszystko w solidnej konstrukcji, zatwierdzonej dla użytkowników o wadze do 175 kg i zatwierdzonej w testach zderzeniowych.

139 cm
65 cm
140 kg
175 kg
50 km
15 km/h
7'
750 W
2 x 12V70Ah

Masz pytanie? Napisz do nas!

Elektro-mobil