STERLING ELITE XS

skuter inwalidzki elektryczny sterling elite xs elektro mobil 7

Skuter Sterling Elite² XS jest następcą znakomitego modelu Elite XS. Niezawodność i bezpieczeństwo są w genach nowego Sterling Elite² XS.

Dzięki intuicyjnemu, ergonomicznemu sterowaniu wig-wag, Sterling Elite² XS wyznacza nowy standard sterowania napędem skutera mobilnego. Informacje o Twojej podróży – dystans podróży, całkowity dystans i odczyt prędkości są łatwo wyświetlane na podświetlanym wyświetlaczu LCD.

Elite2 XS został zaprojektowany z myślą o komforcie dzięki unikalnemu regulowanemu tylnemu zawieszeniu. To w połączeniu z regulowanym siedzeniem, sterownicą z amortyzatorem gazowym i kierownicą typu delta oznacza, że ​​zawsze można znaleźć wygodną pozycję do jazdy.

Aby zapewnić widoczność na drodze, skuter Elite² XS jest wyposażony w przednie i tylne, kierunkowskazy i światła Stop LED. Standardowo jest również wyposażony w błotniki, hamulec ręczny, koła zapobiegające przewróceniu i tylny zderzak. Wszystko w solidnej konstrukcji, zatwierdzonej dla użytkowników o wadze do 175 kg i zatwierdzonej w testach zderzeniowych.

Cena: już od 15 990 zł

Skuter Elite² XS jest łatwy w prowadzeniu, przystępny cenowo i przyjazny dla środowiska. Twój idealny towarzysz podróży z maksymalną prędkością 13 km/h, który bezpiecznie dowiezie Cię do celu.

Skuter Elite² XS jest idealnym towarzyszem bezpiecznej i wygodnej jazdy. Duże 13″ przednie koła oraz amortyzowane zawieszenie zarówno przedniego, jak i tylnego koła, zapewnia wygodną jazdę w każdym terenie. Długie dystanse można wygodnie pokonywać dzięki dużym akumulatorom o pojemności 60 Ah i prędkości maksymalnej do 13 km/h.

Skuter Elite² XS ma ergonomicznie zaprojektowane uchwyty i intuicyjną, ergonomiczną kontrolę wig-wag, obsługiwaną palcem i kciukiem. Kierownica jest regulowana pod kątem, aby zapewnić wygodę i dobrą postawę podczas jazdy.

Skuter Elite² XS został zaprojektowany tak, abyś mógł cieszyć się komfortową podróżą. Obrotowe siedzisko o 360° można regulować zarówno pod względem wysokości, jak i głębokości. Wygodny podłokietnik można odchylić do tyłu, aby ułatwić przesiadanie, a także można go łatwo regulować pod kątem, aby uzyskać optymalną pozycję.

139 cm
67 cm
132 kg
175 kg
44 km
13 km/h
7'
2 x
12V60 Ah

Masz pytanie? Napisz do nas!

Elektro-mobil