VERSO

verso wózek inwalidzki elektryczny rozkładany pokojowy elektro mobil 8

VERSO to ultra lekki, zwinny i wszechstronny wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, który stawia na lekkość konstrukcji a zarazem konfigurowalność. Stworzony z połączenia trwałej aluminiowej ramy manualnego wózka z zaawansowanymi funkcjami napędu elektrycznego na tylnych kołach Verso oferuje niezwykłe możliwości – m.in. dostosowanie do unikalnych wymagań pacjenta, korzystając z różnorodnej gamy opcji dostępnych w wózkach manualnych serii V. To co go wyróżnia, to nie tylko wymienna bateria litowo-jonowa i większa wygoda czy łatwość użytkowania. To przede wszystkim innowacyjność konstrukcji, która poza dostosowaniem go do indywidualnych wymagań pacjenta oferuje unikatową na rynku w tej kategorii możliwość szybkiej zamiany VERSO w wózek manualny.

Dzięki naszemu zestawowi kół 24″ możesz z łatwością przełączać się pomiędzy napędem manualnym lub elektrycznym.

Jest to wyjątkowo przydatne rozwiązanie gdy znajdziesz się w sytuacji w której nie potrzebujesz napędu elektrycznego np. będąc ze swoim opiekunem na krótkiej wizycie w sklepie w czasie dłuższej podróży czy na chwilowym postoju na stacji benzynowej. Dzięki temu oszczędzisz baterię przed czasem w którym będziesz jej bardziej potrzebował a dużo niższa waga kół ręcznych niż napędu elektrycznego oraz łatwość ich montażu usprawni działanie w podobnych sytuacjach Tobie czy opiekunowi.

Po odłączeniu napędu od ramy wózka, co zajmuje kila sekund mamy dwa elementy do załadowania do bagażnika auta – napęd wraz baterią, które ważą 16kg i ramę wózka, która waży 9,9kg.

W STANDARDZIE:

Zdejmowane i regulowane podłokietniki.

Rączki do pchania z regulacją wysokości – 5 pozycji.

Oparcie z regulacją wysokości i 4 paskami do regulacji napięcia.

Wyjmowana bateria wyposażona w blokadę bezpieczeństwa.

Regulowana głębokość siedziska od 42 do 48 cm.

Składany i zdejmowany podnóżek z możliwością regulacji długości.

Oddychająca tapicerka poduszki 3D NET.

VERSO spełnia normy do transportu lotniczego – wystarczy wyłączyć akumulator a wózek będzie mógł być przewożony w samolocie. Instrukcje dotyczące transportu zawsze znajdują się w instrukcji obsługi.

Cena: już od 8990 zł

107,8 cm
61-67 cm
31,5 kg
130 kg
15/21 km
6 km/h
3'
2 x 250W
2 x 12V
15/17 Ah

Masz pytanie? Napisz do nas!

Elektro-mobil